• Deutsch
  • English
endefritnlesptpltrru

Products

DIGITUS Gigabitmedya Dönüştürücüsü, RJ45 / SC Topseller

DN-82121-1
EAN 4016032293132

Print version
Business shop
  • Description

    Gigabit Ethernet Media Converter, Singlemode SC connector, 1310nm, up to 10km

    Optik veri aktarımı için mükemmel dönüştürücü çözümü

    • 20km’ye kadar erişim mesafesi
    • Yüksek kalitede veri gönderir ve maksimum güvenilirlik sunar

    DIGITUS® medya dönüştürücüleri bakır ve fiber ağ sinyallerinin geçişi için ideal bir çözümdür. Bundan böyle tüm ağ alt yapınızı yenilemeden kilometrelerce mesafe üzerinden fiber teknolojisine erişebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz kişisel ihtiyaçlarınızı karşılar. Sezgisel kullanım, hızlı ve kolay bir kurulumu garanti eder.

    Technical Details

    • Tel bazındaki ağ sinyallerini fiber sinyallere dönüştürür
    • Yüksek kalite ve mükemmel güvenilirlik
    • 10/100/1000Base-TX’den 1000Base-LX’e
    • Çıkışlar: 1x RJ45, 1x SC Çift Yönlü
    • 20km’ye kadar erişim mesafesi
    • Dalga boyu: 1310 nm
    • Tekli Mod Çift Fiber
    • Otomatik kablo tanıma - Otomatik-MDI-/ MDI-X fonksiyonu
    • Tam ve yarım çift yönlü otomatik tanıma
    • Durum ve aktivite denetimi için arıza tespit LED’leri
    • 9/125µm Fiber Kablolar için uygundur
    • Aktarım Gücü:minimum -12 dBm,maksimum -6 dBm
    • Alış Gücü Hassasiyeti:minimum -21 dBm
    • Desteklenen standartlar: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
    • 2MB Veri Arabelleği
    • Çalıştırma Sıcaklığı: 0 ila 60°C arası
    • Ölçüler (U x G x Y): 95mm x 70mm x 26mm
    • Ağırlık: 200 g
    • Harici güç kaynağına sahip Bağımsız Dönüştürücü
    • Giriş Besleme Voltajı: 5V DC
    • Industrial usage: no
    • PoE injector: no
    • Broadcasting Mode: Unidirectional
    • Connector 1: RJ45
    • Connector 2: SC
    • Distance (km): 20
    • Mode: Singlemode
    • Ethernet speed: Gigabit

    Package content

    • Medya Dönüştürücü
    • Hızlı başlatma kılavuzu
    • Güç adaptörü
  • Logistics

    Number
    (pcs)
    Weight
    (kg)
    Depth
    (cm)
    Width
    (cm)
    Height
    (cm)
    cm³
    Packaging Unit Carton209,0030,0027,0055,0044550,00
    Packaging Unit Inside10,456,0021,6016,102086,56
    Packaging Unit Single10,456,0021,6016,102086,56
    Net single without Packaging10,356,0021,6016,102086,56
  • Downloads



Product Series

 
1/10
<
>