• Deutsch
  • English
endefritnlesptpltrru

Products

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC Topseller

DK-2533-05-4
EAN 4016032308829

Print version
Datasheet DE
Datasheet EN
Business shop
  • Description

    p/cord św. LC/LC dplx OM4 5,0m RAL 4003 MM OM4 50/125 æ, 5 m

    Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

    FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM4 50/125 µ, 5 m

    Technical Details

    • Kabel Duplex
    • LSOH
    • Wtyczka z tulejką ceramiczną
    • Średnica kabla 3 mm
    • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
    • Kolor: RAL 4003
    • Rodzaj zastosowania: null
    • Osłona: jednokolorowy
    • Średnica kabla: 3 mm
    • Kolor kabli: różowy intensywny
    • Liczba połączeń po stronie 1: 2
    • Liczba połączeń po stronie 2: 2
    • Złącze 1: LC
    • Złącze 2: LC
    • Liczba włókien: null
    • Średnica włókna: 50/125µ
    • Płaszcz kabla: LSOH
    • Rodzaj polerowania: null
    • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
    • Klasa włókna: OM4
    • Typ: Multimode
    • Asortyment: Fiber Optic Patch Cables
    • USB-C Products: no
    • Długość: 5 m
    • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Logistics

    Number
    (pcs)
    Weight
    (kg)
    Depth
    (cm)
    Width
    (cm)
    Height
    (cm)
    cm³
    Packaging Unit Carton808,0018,5020,0014,505365,00
    Packaging Unit Inside101,0018,5020,0014,505365,00
    Packaging Unit Single10,1029,0020,502,501486,25
    Net single without Packaging10,0929,0020,502,501486,25
  • Downloads

 
1/10
<
>