• Deutsch
  • English
endefritnlesptpltrru

Products

DIGITUS Fiber Optik Çokmodlu Ara Kablo, OM 3, LC / SC

DK-2532-02/3
EAN 4016032249580

Print version
Datasheet DE
Datasheet EN
Business shop
  • Description

    FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM3 50/125 æ, 2 m

    Ağınız için mükemmel performans ve bağlantı kalitesi.

    FO patch cord, duplex, LC to SC,MM OM3 50/125 µ, 2 m

    Technical Details

    • Çift yönlü kablo
    • LSOH
    • Seramik halkalı Konektör
    • Kablo çapı 3mm
    • Test raporu içeren tekli ambalaj
    • Kapak: İki renkli
    • Kablo Rengi: açıkmavi renkli
    • Bağlantı Noktası 1: LC
    • Bağlantı Noktası 2: SC
    • Fiber çapı: 50/125µ
    • Kablo Tipi: I-VH 2G50/125µ
    • Fiber sınıfı: OM3
    • Tip: Multimode
    • Ürün yelpazesi: Fiber Optic Patch Cables
    • Uzunluk: 2 m
    • Paketleme: DIGITUS Polietilen Torba
  • Logistics

    Number
    (pcs)
    Weight
    (kg)
    Depth
    (cm)
    Width
    (cm)
    Height
    (cm)
    cm³
    Packaging Unit Carton1609,1160,5037,0031,5070512,80
    Packaging Unit Inside201,1418,0019,5014,004914,00
    Packaging Unit Single10,061,5020,0030,00900,00
    Net single without Packaging10,051,5020,0030,00900,00
  • Downloads

 
1/10
<
>